Registrace na ROBOTEM ROVNĚ 2024 startuje

Vážení přátelé, kamarádi a všichni příznivci a příznivkyně robotiky! Opět nadešel ten správný čas pozvat vás na další ročník naší nejpopulárnější soutěže ROBOTEM ROVNĚ, která se letos koná všehovšudy již popatnácté

I letos lze závodit v kategorii dálkově řízených autíček!

Tímto dáváme na vědomí, že registrace soutěžících je spuštěna. Registrační formulář naleznete uvnitř článku a přihlašovat se můžete do 13. května 2024.
Soutěž se koná v sobotu 18. května 2024 a i letos zde bude k nalezení novinka z loňska – třetí kategorie určená strojům na dálkové ovládání.

This image has an empty alt attribute; its file name is vvHHcPdkYdHMHL45vVwB2n4g3wQFUbct3tZ0m2yVtJrICQ1nJFTI5Fl_J4xbfKQ0OoFHdGVjuIeYo5jPGFHIvoEbp2hq6mX8HCKsL3PWlue8EUwfA38qc5TVM4bxN552f1lNsqxI
C:\Users\kloboucnik.t\Desktop\Personal\Radioklub Písek\roro2019\něco\2018foto\IMG_8493.jpg

Tato akce proběhne v rámci píseckých Městských slavností 2024. Tradičně se jí účastní české i zahraniční týmy, což přispívá k tomu, že je to akce již proslulá, atraktivní i pro veřejnost a hojně navštěvovaná. Vzhledem k tomu, že v tu dobu probíhá v Písku mnoho kulturních akcí souběžně, lze s sebou vzít celou rodinu s vědomím, že nikdo nebude zklamán. Jedná se o divácky nejnavštěvovanější soutěž celé robotické sezóny v České republice.

Kromě robotů a jejich majitelů se mohou zúčastnit i ti, kdo si na robota netroufají. Celkově máme tyto kategorie:

Roboti – autonomní vozítko, které jede a naviguje se po trase bez jakéhokoliv zásahu obsluhy.
Neřízená autíčka – upravená autíčka, která mají zablokované řízení a spouští se jen zapnutím vypínače.
Dálkově řízená autíčka – vozítka řízená dálkovým ovládáním.

Pro všechny tři kategorie platí, že jejich cílem je zdolat naši 3,14 metru dlouhou parkovou dráhu. I letos tak dostanou možnost vydobýt si svou chvilku slávy RC amatéři libovolného věku, z nichž může závodit v kategorii, která je mu nejbližší, nebo se jich postupně pokusit zdolat i vícero.

Máte-li pochyby o tom, do které kategorie by právě váš závodní stroj měl být zařazen, neváhejte se ozvat organizátorům, kteří vám (nejen) v tomto ochotně poradí.

A pokud náhodou žádný závodní stroj dohromady nedáte, rozhodně přijďte alespoň fandit. V tom případě můžete přispět třeba svým hlasem do divácké soutěže “Miss robot” (bude probíhat po celou dobu závodu).

  • Kdy? Sobota 18. května 2024
  • Kde? Písek, Palackého sady – start na straně u pošty 
  • GPS: 49°18″32,103N 14°09″4,775E
  • Za kolik? Vstup pro diváky je zdarma, v kategorii autíček + vozítek na dálkové ovládání je start také zdarma – pouze za roboty zaplatí účastníci startovné 200 Kč.
  • Pro koho? Pro všechny věkové kategorie (0-100+), muže i ženy, dívky i chlapce, nováčky i zkušené, místní i z daleka cestující. Zkrátka pro kohokoliv!
  • Co získáte? Zajímavé zážitky, zajištěný oběd pro všechny účastníky s roboty a také kontakty na další kolegy a kamarády, zájemce o robotiku, elektroniku, radioamatérské vysílání a jiné technické obory… nu a v případě výhry i nějakou tu cenu 🙂

Těšíme se na všechny účastníky i diváky!

Registrace

Celý popis a pravidla ← odkaz zde

Registrujte se (CZ) ← zde vyplnit

Description and rules in ENG ← link here

Register (ENG) ← fill out here

Startovné lze uhradit i předem na účet 2001180022/2010

Jakékoliv dotazy směřujte na rororegistrace@seznam.cz nebo tel. +420 724 386 776