Registrace na ROBOTEM ROVNĚ 2023 začíná

Vážení přátelé, kamarádi a všichni příznivci a příznivkyně robotiky! Opět nadešel ten správný čas pozvat vás na další ročník naší nejpopulárnější soutěže ROBOTEM ROVNĚ, která se letos koná všehovšudy již počtrnácté.

!!!  Nově zařazujeme kategorii dálkově řízených autíček. !!!

Tímto dáváme na vědomí, že registrace soutěžících je spuštěna. Registrační formulář naleznete uvnitř článku a přihlašovat se můžete do 7. května 2023.
Soutěž se koná v sobotu 13. května 2023 a letos se v ní vyskytne naprostá novinka – třetí kategorie sloužící strojům na dálkové ovládání.

This image has an empty alt attribute; its file name is vvHHcPdkYdHMHL45vVwB2n4g3wQFUbct3tZ0m2yVtJrICQ1nJFTI5Fl_J4xbfKQ0OoFHdGVjuIeYo5jPGFHIvoEbp2hq6mX8HCKsL3PWlue8EUwfA38qc5TVM4bxN552f1lNsqxI
C:\Users\kloboucnik.t\Desktop\Personal\Radioklub Písek\roro2019\něco\2018foto\IMG_8493.jpg

Tato akce proběhne v rámci píseckých Městských slavností 2023. Tradičně se jí účastní české i zahraniční týmy, což přispívá k tomu, že je to akce již proslulá, atraktivní i pro veřejnost a hojně navštěvovaná. Vzhledem k tomu, že v tu dobu probíhá v Písku mnoho kulturních akcí souběžně, lze s sebou vzít celou rodinu s vědomím, že nikdo nebude zklamán. Jedná se o divácky nejnavštěvovanější soutěž celé robotické sezóny v České republice.

Kromě robotů a jejich majitelů se mohou zúčastnit i ti, kdo si na robota netroufají. Od toho zde máme tyto kategorie:
Neřízená autíčka – upravená autíčka, která mají zablokované řízení a spouští se jen zapnutím vypínače.
Dálkově řízená autíčka – vozítka řízená dálkovým ovládáním.

Jako novinku zde máme novou třetí kategorii, v níž je možné pokusit se zdolat naši 3,14 metru dlouhou parkovou dráhu s vozítkem řízeným dálkovým ovládáním, takže letos dostane možnost vydobýt si svou chvilku slávy i celá řada dalších RC amatérů, kteří se doposud nevešli do žádné z existujících kategorií.

Máte-li pochyby o tom, do které kategorie by právě váš závodní stroj měl být zařazen, neváhejte se ozvat organizátorům, kteří vám (nejen) v tomto ochotně poradí.

A pokud náhodou žádný závodní stroj dohromady nedáte, rozhodně přijďte alespoň fandit. V tom případě můžete přispět třeba svým hlasem do divácké soutěže “Miss robot” (bude probíhat po celou dobu závodu).

  • Kdy? Sobota 13. května 2023
  • Kde? Písek, Palackého sady – start na straně u pošty 
  • GPS: 49°18″32,103N 14°09″4,775E
  • Za kolik? Vstup pro diváky je zdarma, v kategorii autíček + vozítek na dálkové ovládání je start také zdarma – pouze za roboty zaplatí účastníci startovné 200 Kč.
  • Pro koho? Pro všechny věkové kategorie (0-100+), muže i ženy, dívky i chlapce, nováčky i zkušené, místní i z daleka cestující. Zkrátka pro kohokoliv!
  • Co získáte? Zajímavé zážitky, zajištěný oběd pro všechny účastníky s roboty a také kontakty na další kolegy a kamarády, zájemce o robotiku, elektroniku, radioamatérské vysílání a jiné technické obory… a samozřejmě v případě výhry i nějakou tu cenu 🙂

Těšíme se na všechny účastníky i diváky!

Registrace

Celý popis a pravidel ← odkaz zde

Registrujte se (CZ)   ← zde vyplnit

Whole description and rules in ENG ← link here

Register (ENG) ← fill out here

Startovné lze uhradit i předem na účet 2001180022/2010

Jakékoliv dotazy směřujte na rororegistrace@seznam.cz nebo tel. +420 724 386 776